Ukończ inwestycję terminowo i w zgodzie z założonym budżetem

Skorzystaj z usług ponad 100 specjalistów, którzy zadbają o sprawne i
fachowe remonty mieszkań w Twoich obiektach.
Odpowiemy za wszystkie działania związane z zaplanowaniem oraz
przeprowadzeniem małych, średnich i dużych prac remontowo-budowlanych.Na co dzień wspieramy inwestorów z Warszawy, jak i innych części Polski.

Zyskasz pełne wsparcie w remoncie mieszkań “od A do Z”

Dysponujemy doświadczonymi ekipami remontowymi oraz nowoczesnym sprzętem, dzięki którym realizujemy nawet największe i najbardziej skomplikowane przedsięwzięcia.

W naszym zespole pracują: elektrycy, hydraulicy, glazurnicy, monterzy, malarze, operatorzy, inżynierowie, kierowcy oraz inni pracownicy budowlani ponad dwudziestu specjalizacji.

Taka wszechstronność powoduje, że możesz nam powierzyć przeprowadzenie remontu kilku, kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu mieszkań jednocześnie.

Zmieścisz się w zaplanowanym budżecie i zakończysz swoją inwestycję zgodnie z kalendarzem

Precyzyjnie dobieramy zasoby oraz planujemy przebieg wszystkich działań tak, aby Twoja inwestycja została oddana o czasie i nie przekroczyła założonego poziomu kosztów.

Dzięki nam unikniesz “niespodzianek”, które mogłyby wydłużyć czas trwania inwestycji, a także narazić Cię na dodatkowe wydatki.

Otrzymasz doskonałą jakość w atrakcyjnej cenie

Poza przeprowadzaniem kompleksowych remontów mieszkań, zapewniamy również wielopoziomowy nadzór nad przebiegiem każdego przedsięwzięcia. Dbamy o solidność oraz precyzję wszystkich prac. A jeśli pojawiają się jakiekolwiek usterki lub niedociągnięcia - eliminujemy je już we wczesnej fazie projektu.

Odbierz darmową wycenę

Remonty Warszawa - cennik

Ile to kosztuje?

Każdą realizację wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę takie czynniki, jak: zakres niezbędnych prac, metraż i ilość mieszkań, stopień skomplikowania projektu, zastosowane technologie, a nawet użycie konkretnych materiałów. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, ile wyniosą Twoje koszty – skontaktuj się z nami. Przeprowadzimy krótką rozmowę, na podstawie której przygotujemy dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę współpracy.

Odbierz darmową wycenę

Opinie o usługach remontowych

Co mówią o nas klienci?

Z prawdziwą przyjemnością mogę zarekomendować firmę PRO CONSTRUCTION. Świadczone przez firmę PRO CONSTRUCTION usługi cechował wysoki stopień profesjonalizmu n każdym z etapów współpracy dotyczy to zarówno prac wykończeniowych jak i dobrego kontaktu z klientem.

Prof. dr hab. Andrzej Rychard
Dyrektor Instytutu Filozofii i Socjologii PAN

Zobacz oryginał (PDF)

Firma PRO CONSTRUCTION wyróżniała się nie tylko sumiennością i profesjonalizmem, ale także elastycznością i kompleksowym podejściem do powierzonych zadań. Efekty, które spełniły nasze wszelkie oczekiwania były dowodem na duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje zatrudnionych pracowników jak i kierowników projektu. Szczególnie należy wyróżnić zaangażowanie firmy oraz obsługę i otwartość na dopasowanie oferty do potrzeb klienta.

Marek Kuśmierz
Zarządca Nieruchomości

Zobacz oryginał (PDF)

Prace były wykonane z należytą starannością oraz terminowością. Chcielibyśmy również podkreślić kompetencje, elastyczność oraz partnerskie podejście firmy PRO CONSTRUCTION jak i wszystkich ich pracowników. W naszej opinii firma PRO CONSTRUCTION GROUP Sp. z o. o. jest godnym polecenia partnerem w branży remontowo-budowlanej.

Dawid Fernówka
Dyrektor Biura Administracji i Bezpieczeństwa

Zobacz oryginał (PDF)
Odbierz darmową wycenę

Usługi remontowe – krok po kroku

Jak wygląda współpraca?

1.

Kontakt

Zadzwoń albo napisz i umów się na spotkanie, w trakcie którego poruszymy kluczowe tematy.

2.

Kosztorys

Zapoznaj się ze sporządzoną przez nas ofertą i podejmij decyzję, czy chcesz z nami współpracować.

3.

Remont

Podpisz przygotowana umowę i oczekuj na konkretne efekty naszych działań.

Odbierz darmową wycenę

Szukasz sprawdzonych ekip remontowych z Warszawy?

Dane kontaktowe:
Dodatkowe informacje:
Załącz pliki (Pole nieobowiązkowe): Wybierz plik