Jak pracujemy?

Pro Construction odpowiada na rosnące zapotrzebowanie rynku. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie budownictwa, a dzięki wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom usług oraz terminowość.

01

Badanie

Badamy oczekiwania Klienta, uczciwie doradzamy i przedstawiamy ofertę

02

Planowanie

Ustalamy harmonogram prac oraz podpisujemy korzystną dla obu stron umowę

03

Realizacja

Przychodzimy do realizacji umowy oraz przydzielamy Państwu Project Managera

04

Odbiór

Przeprowadzamy odbiór prac i pomyślnie kończymy naszą współpracę

Gwarantujemy
kompleksowość oferty

Jesteśmy w stanie zapewnić pełną obsługę i pomoc na każdym etapie inwestycji, którą najchętniej przeprowadzimy od A do Z. Dzięki temu możemy sprawować pieczołowitą kontrolę nad wszystkimi sferami przedsięwzięcia.

Znamy dynamikę branży oraz postępujący rozwój
technologiczny tej dziedziny.

Rozumiemy doskonale, że aby fachowcy potrafili w pełni wykorzystać potencjał nowoczesnych rozwiązań, potrzebują odpowiedniej wiedzy oraz profesjonalnego wsparcia ze strony kierownictwa.

Sprawdź nasze realizacje

+200prac wykonanych
na terenie Europy

Założyciele Pro Construction

Pasjonaci budownictwa i architektury

Z pasji do architektury i budownictwa zrodził się pomysł na założenie firmy świadczącej usługi w tym zakresie. Od samego początku najważniejsze było dla nas dobro klientów, dlatego kluczowymi aspektami przy prowadzeniu prac są dla nas jakość oraz terminowość. Wierzymy, że dzięki ciężkiej pracy oraz wytrwałości można osiągać nawet największe cele.

Stawiamy jakość na pierwszym miejscu

Orły branży budowlanej

Jednym z dowodów świadczących o renomie i rzetelności firmy, są prestiżowe wyróżnienia i certyfikaty. Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich naszych Klientów i Partnerów, że nasza firma jest jednym z laureatów programu Orły Branży Budowlanej. Wśród laureatów tego wyróżnienia są liderzy w branży budowlanej, którzy w swojej codziennej pracy stawiają na jakość usług i podnoszenie kwalifikacji. Potrafią wyznaczyć plan rozwoju, który będzie dopasowany do bieżących i przyszłych potrzeb odbiorców.

Orły branży budowlanej

Certyfikat polskiego programu badawczego

Jednym z wielu przykładów świadczących o naszych kompetencjach i uczciwości względem zarówno Partnerów, jak i Klientów, jest owocna współpraca naszej firmy z Polskim Programem Badawczym, który aktywnie wspieramy w działaniach zmierzających do rozwoju polskiego budownictwa energooszczędnego oraz stosowania w nieruchomościach systemów z zakresu energetyki odnawialnej.

Dowiedz się więcej na Oficjalnej Stronie Polskiego Programu Badawczego.

Certyfikat polskiego programu badawczego

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe:
Rodzaj współpracy:
Rodzaj usługi:
Załącz pliki: Wybierz plik