Rozpocznij pracę w nowoczesnej firmie budowlanej

Chcesz pracować w nowoczesnej firmie, która nie tylko da Ci możliwość współtworzenia prestiżowych inwestycji na terenie Polski, ale także zagwarantuje Ci stabilne warunki zatrudnienia i korzystne warunki dla samorozwoju? Przyłącz się do nas i buduj z nami lepszą przyszłość.

PRO CONSTRUCTION to Polska firma działająca na terenie całej Europy.

Specjalizujemy sie miedzy innymi w pracach konstrukcyjnych, budownictwie modułowym, pracach instalatorskich oraz w przemyśle petrochemicznym.
Aktualnie pracuje z nami ponad 300 pracowników, którzy cenią sobie przede wszystkim przyjazne środowisko pracy, dbałość o bezpieczeństwo oraz warunki pracy. Naszym pracownikom zapewniamy zakwaterowanie w komfortowych warunkach, samochód firmowy do dyspozycji oraz finansowanie cyklicznych zjazdów do Polski w przypadku kontraktów zagranicznych.

Co zyskujesz pracując z nami?

Opinie naszych pracowników

„Swoją pracę w PRO CONSTRUCTION rozpoczynałem jako brygadzista robót wykończeniowych, firma zapewniła mi możliwość rozwoju i już po dwóch latach zostałem kierownikiem technicznym projektu. Na tą chwilę zarządzam pracą czterdziesto-osobowego zespołu. Praca ta daje mi dużą satysfakcję i możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach. Podoba mi się to że, w firmie dużą wagę przykłada się do dbałości o pracownika oraz do bezpieczeństwa pracy.”