Zadbaj o sprawny przebieg prac i wysoką jakość gotowej inwestycji

Postaw na usługi zespołu ponad 100 specjalistów, którzy odpowiedzą za przygotowanie Twoich powierzchni biurowych – dla Twojej firmy lub w celu dalszego wynajmu. Zajmiemy się wszystkim, co niezbędne, aby biura były funkcjonalne, a całość prac zakończyła się terminowo i pozostawała w zgodzie z założonym budżetem.Na co dzień pomagamy inwestorom z Warszawy oraz innych części kraju.

Otrzymasz pełne wsparcie w remoncie biur i przygotowaniu biur – od prac budowlanych aż po wykończeniowe

Naszą firmę tworzą eksperci aż dwudziestu różnych specjalizacji, w tym: pracownicy budowlani, elektrycy, hydraulicy, glazurnicy, monterzy, malarze, operatorzy, inżynierowie, kierowcy i wielu innych.
Tak szerokie kompetencje sprawiają, że z powodzeniem odpowiadamy za każdy aspekt remontu Twojego biura. Od prac budowlanych, poprzez wykończenia, na montażu mebli czy instalacji kończąc.

Zakończysz inwestycję bez opóźnień i bez dodatkowych kosztów

Wszelkie etapy prac planujemy i prowadzimy w taki sposób, aby móc szybko reagować na ewentualne problemy, czy też inne wyzwania.

Taka elastyczność sprawi, że unikniesz zmian terminów oraz nadplanowych wydatków, które mogłyby wpłynąć na rentowność całego Twojego przedsięwzięcia.

Zyskasz świetną jakość

Zachowanie terminów oraz trzymanie się raz ustalonego budżetu to bardzo istotne kwestie. Jednak przy tym wszystkim nie zapominamy o tak ważnych aspektach, jak wysoka jakość prowadzonych prac.

Z nami zyskasz pewność, że Twoje powierzchnie biurowe zostaną wykonane precyzyjnie, zgodnie z projektami, a co najważniejsze - pozostaną trwałe i funkcjonalne przez wiele lat.

Odbierz darmową wycenę

Remonty powierzchni biurowych w Warszawie - cennik

Ile to kosztuje?

Każde przedsięwzięcie jest inne, co oznacza, że wymaga opracowania indywidualnej wyceny. Podczas przygotowywania kosztorysu bierzemy pod uwagę takie aspekty, jak: zakres działań, dostępna, powierzchnia stopień trudności projektu, wymagane technologie, a także zastosowanie konkretnych materiałów. Jeżeli chcesz poznać szczegółowy cennik – skontaktuj się z nami. Poprosimy Cię o krótką rozmowę, która pomoże nam przygotować dokładne i spersonalizowane zestawienie wszystkich wydatków.

Odbierz darmową wycenę

Opinie o remontach biur

Co mówią o nas klienci?

Z prawdziwą przyjemnością mogę zarekomendować firmę PRO CONSTRUCTION. Świadczone przez firmę PRO CONSTRUCTION usługi cechował wysoki stopień profesjonalizmu n każdym z etapów współpracy dotyczy to zarówno prac wykończeniowych jak i dobrego kontaktu z klientem.

Prof. dr hab. Andrzej Rychard
Dyrektor Instytutu Filozofii i Socjologii PAN

Zobacz oryginał (PDF)

Firma PRO CONSTRUCTION wyróżniała się nie tylko sumiennością i profesjonalizmem, ale także elastycznością i kompleksowym podejściem do powierzonych zadań. Efekty, które spełniły nasze wszelkie oczekiwania były dowodem na duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje zatrudnionych pracowników jak i kierowników projektu. Szczególnie należy wyróżnić zaangażowanie firmy oraz obsługę i otwartość na dopasowanie oferty do potrzeb klienta.

Marek Kuśmierz
Zarządca Nieruchomości

Zobacz oryginał (PDF)

Prace były wykonane z należytą starannością oraz terminowością. Chcielibyśmy również podkreślić kompetencje, elastyczność oraz partnerskie podejście firmy PRO CONSTRUCTION jak i wszystkich ich pracowników. W naszej opinii firma PRO CONSTRUCTION GROUP Sp. z o. o. jest godnym polecenia partnerem w branży remontowo-budowlanej.

Dawid Fernówka
Dyrektor Biura Administracji i Bezpieczeństwa

Zobacz oryginał (PDF)
Odbierz darmową wycenę

Obsługa remontów biur – krok po kroku

Jak wygląda współpraca?

1.

Kontakt

Zadzwoń albo napisz i umów się na spotkanie, w trakcie którego poruszymy kluczowe tematy.

2.

Kosztorys

Zapoznaj się ze sporządzoną przez nas ofertą i podejmij decyzję, czy chcesz z nami współpracować.

3.

Remont

Podpisz przygotowana umowę i oczekuj na konkretne efekty naszych działań.

Odbierz darmową wycenę

Szukasz specjalistów do remontu biura z Warszawy?

Dane kontaktowe:
Dodatkowe informacje:
Załącz pliki (Pole nieobowiązkowe): Wybierz plik