Fit & out

Fit Out to kompleksowa usług a zaplanowania i dostosowania przestrzeni, zgodnie z przeznaczeniem oraz oczekiwaniami klienta.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo już na etapie projektowania, bierzemy pod uwagę budżet jakim dysponuje klient oraz dopasowujemy najlepsze dostępne na rynku rozwiązania. Z dbałością o szczegóły przeprowadzimy Cię przez proces, od designu aż do wykonania wnętrza „pod klucz”. Nasze usługi obejmują prace projektowe, budowlane, instalacyjne oraz stolarskie. Możemy rozpocząć naszą współpracę na dowolnym etapie prowadzonego projektu.

Co otrzymujesz współpracując z nami?

01

Konsultacje

Na tym etapie rozmawiamy o Twoich potrzebach oraz oczekiwaniach. Doradzamy oraz wspólnie dobieramy odpowiednie rozwiązania.

02

Projekt oraz wizualizacje 3D

Po etapie konsultacji przygotowujemy propozycję projektową. Na podstawie projektu zaprezentujemy Ci również wizualizację abyś mógł zobaczyć jak będzie prezentować się wnętrze po zakończeniu prac.

03

Prace budowlane oraz instalacyjne

Rozpoczynamy zasadnicze prace instalatorsko-budowlane. Na tym etapie wnętrze nabiera kształtu oraz nabywa nowe funkcje dzięki nowoczesnym rozwiązaniom instalatorskim.

04

Wyposażenie meblowe

Dobrze zaaranżowane miejsce to przede wszystkim przyjemność z przebywania w nim. Starannie dobrane wyposażenie meblowe staje się dopełnieniem realizowanego projektu.

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe:
Rodzaj współpracy:
Rodzaj usługi:
Załącz pliki: Wybierz plik