Zamów meble takie, jak chcesz

Zyskaj w pełni spersonalizowane rozwiązania, które zapewnią Ci świetny wygląd, funkcjonalność i trwałość na lata. Skorzystaj z kompleksowej obsługi, w ramach której przygotujemy projekt, zajmiemy się produkcją, a następnie odpowiemy za transport i montaż Twoich stylowych mebli stworzonych na wymiar.Skorzystaj z doradztwa i fachowej obsługi na każdym etapie współpracy

Wystarczy, że opowiesz nam o swoich potrzebach oraz możliwościach finansowych, a my zajmiemy się całą resztą.

Przygotujemy spójny projekt, a po Twojej akceptacji zajmiemy się produkcją oraz finalną instalacją mebli we wskazanej lokalizacji.

Jesteśmy w stanie stworzyć dowolny rodzaj szafek, komód, regałów i innych mebli, które z powodzeniem odnajdą się w Twojej kuchni, salonie, jadalni, sypialni, jak i wielu innych pomieszczeniach.

Zyskasz praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne

Wraz z fachowym wsparciem na każdym etapie inwestycji, zapewnimy Ci również pełen wachlarz opcji do wyboru. Osobiście zdecydujesz o takich aspektach, jak:

  • Style – chociażby nowoczesny, minimalistyczny, skandynawski, industrialny, glamour, hygge, eco, jak i wiele innych.
  • Materiały – np. drewno, kamień, metal szkło i nie tylko.
  • Kolorystyka – od klasycznych bieli i czerni, poprzez naturalne szarości i beże, aż po pełen wachlarz innych barw oraz ich odcieni.
  • Rozmiary – dopasowane do możliwości Twojego wnętrza.
  • Funkcjonalności – liczne szafki, regały, witryny i wiele więcej.

Odbierz darmową wycenę

Produkcja mebli na wymiar w Warszawie - cennik

Ile to kosztuje?

Poniżej znajdziesz tabelę, która prezentuje średnie ceny najpopularniejszych rozwiązań. Jeżeli zależy Ci na poznaniu szczegółowego kosztorysu zaprojektowania, wyprodukowania i montażu mebli do Twojego domu lub mieszkania – skontaktuj się z nami.

Odbierz darmową wycenę

Opinie o meblach na wymiar

Co mówią o nas klienci?

Z prawdziwą przyjemnością mogę zarekomendować firmę PRO CONSTRUCTION. Świadczone przez firmę PRO CONSTRUCTION usługi cechował wysoki stopień profesjonalizmu n każdym z etapów współpracy dotyczy to zarówno prac wykończeniowych jak i dobrego kontaktu z klientem.

Prof. dr hab. Andrzej Rychard
Dyrektor Instytutu Filozofii i Socjologii PAN

Zobacz oryginał (PDF)

Firma PRO CONSTRUCTION wyróżniała się nie tylko sumiennością i profesjonalizmem, ale także elastycznością i kompleksowym podejściem do powierzonych zadań. Efekty, które spełniły nasze wszelkie oczekiwania były dowodem na duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje zatrudnionych pracowników jak i kierowników projektu. Szczególnie należy wyróżnić zaangażowanie firmy oraz obsługę i otwartość na dopasowanie oferty do potrzeb klienta.

Marek Kuśmierz
Zarządca Nieruchomości

Zobacz oryginał (PDF)

Prace były wykonane z należytą starannością oraz terminowością. Chcielibyśmy również podkreślić kompetencje, elastyczność oraz partnerskie podejście firmy PRO CONSTRUCTION jak i wszystkich ich pracowników. W naszej opinii firma PRO CONSTRUCTION GROUP Sp. z o. o. jest godnym polecenia partnerem w branży remontowo-budowlanej.

Dawid Fernówka
Dyrektor Biura Administracji i Bezpieczeństwa

Zobacz oryginał (PDF)
Odbierz darmową wycenę

Produkcja i montaż mebli na wymiar Warszawa – krok po kroku

Jak wygląda współpraca?

1.

Kontakt

Zadzwoń albo napisz i umów się na spotkanie, w trakcie którego poruszymy kluczowe tematy.

2.

Kosztorys

Zapoznaj się ze sporządzoną przez nas ofertą i podejmij decyzję, czy chcesz z nami współpracować.

3.

Remont

Podpisz przygotowana umowę i oczekuj na konkretne efekty naszych działań.

Odbierz darmową wycenę

Chcesz zamówić spersonalizowane meble do Twojego wnętrza?

Dane kontaktowe: