Zyskaj pełne wsparcie w remontach Twoich nieruchomości

Dołącz do ponad trzydziestu wspólnot mieszkaniowych, zarządców obiektów komercyjnych i właścicieli budynków, którzy już korzystają z naszych usług. Zapewnimy Ci priorytetowy dostęp do ponad stu specjalistów, którym zlecisz: modernizację, przebudowę, naprawy, jak i inne prace remontowe w Twoich nieruchomościach.Otrzymasz dostęp do szerokiego wachlarza usług - wygodnie i z jednego miejsca

Dzięki dedykowanej ofercie B2B zyskasz wsparcie doświadczonych ekspertów różnych specjalności, którzy będą “na wyciągnięcie ręki”. Chętnie zajmiemy się remontami, naprawami, modernizacjami oraz innymi pracami, które dotyczą takich obiektów, jak:

  • budynki mieszkalne
  • budynki biurowe
  • urzędy
  • sklepy
  • hotele
  • restauracje
  • kliniki
  • wiele innych

Oszczędzisz czas i pieniądze

Zapomnij o stracie czasu na wysyłanie zapytań, porównywanie wielu ofert, koordynację prac kilku firm, a co za tym idzie – licznych opóźnieniach i innych utrudnieniach, które z pewnością pojawiłyby się na Twojej drodze.

Oprócz samych prac remontowych otrzymasz od nas również kompleksową obsługę związaną z planowaniem, zarządzaniem oraz kontrolowaniem wszelkich prowadzonych działań.

Skrócisz terminy realizacji - wyłącznie do niezbędnego minimum

Jako nasz stały klient otrzymasz indywidualnego opiekuna, a ponadto - przywilej pierwszeństwa.

Wystarczy, że skontaktujesz się i opowiesz o swoich potrzebach, a zrobimy wszystko, aby prace w Twoim obiekcie zostały przeprowadzone w pierwszej kolejności. Tak szybko, jak to tylko możliwe.

Odbierz darmową wycenę

Obsługa remontowo-budowlana w Warszawie - cennik

Ile to kosztuje?

Każde przedsięwzięcie wymaga indywidualnego podejścia, a co za tym idzie - również dopasowania kosztorysu prac. W związku z tym cena obsługi w modelu B2B jest zależna od czynników związanych z: rodzajem nieruchomości, zakresem prac, technologią, materiałami, a także powierzchnią. Jeśli chcesz otrzymać spersonalizowaną wycenę usług remontowych dla Twojej nieruchomości – skontaktuj się z nami. Po krótkiej rozmowie przygotujemy szczegółową propozycję współpracy - zawierającą warianty wraz z dokładnymi kosztami.

Odbierz darmową wycenę

Opinie o usługach remontowych

Co mówią o nas klienci?

Z prawdziwą przyjemnością mogę zarekomendować firmę PRO CONSTRUCTION. Świadczone przez firmę PRO CONSTRUCTION usługi cechował wysoki stopień profesjonalizmu n każdym z etapów współpracy dotyczy to zarówno prac wykończeniowych jak i dobrego kontaktu z klientem.

Prof. dr hab. Andrzej Rychard
Dyrektor Instytutu Filozofii i Socjologii PAN

Zobacz oryginał (PDF)

Firma PRO CONSTRUCTION wyróżniała się nie tylko sumiennością i profesjonalizmem, ale także elastycznością i kompleksowym podejściem do powierzonych zadań. Efekty, które spełniły nasze wszelkie oczekiwania były dowodem na duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje zatrudnionych pracowników jak i kierowników projektu. Szczególnie należy wyróżnić zaangażowanie firmy oraz obsługę i otwartość na dopasowanie oferty do potrzeb klienta.

Marek Kuśmierz
Zarządca Nieruchomości

Zobacz oryginał (PDF)

Prace były wykonane z należytą starannością oraz terminowością. Chcielibyśmy również podkreślić kompetencje, elastyczność oraz partnerskie podejście firmy PRO CONSTRUCTION jak i wszystkich ich pracowników. W naszej opinii firma PRO CONSTRUCTION GROUP Sp. z o. o. jest godnym polecenia partnerem w branży remontowo-budowlanej.

Dawid Fernówka
Dyrektor Biura Administracji i Bezpieczeństwa

Zobacz oryginał (PDF)
Odbierz darmową wycenę

Usługi remontowe – krok po kroku

Jak wygląda współpraca?

1.

Kontakt

Zadzwoń albo napisz i umów się na spotkanie, w trakcie którego poruszymy kluczowe tematy.

2.

Kosztorys

Zapoznaj się ze sporządzoną przez nas ofertą i podejmij decyzję, czy chcesz z nami współpracować.

3.

Remont

Podpisz przygotowana umowę i oczekuj na konkretne efekty naszych działań.

Odbierz darmową wycenę

Szukasz wsparcia w remontach?

Dane kontaktowe: